۰۹۱۰۱۳۶۳۴۶۴ | ۰۹۱۰۵۵۷۳۴۶۴
دکتر فاطمه سیدی » جراحی زیبایی زنان » انواع جراحی های زیبایی واژن
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

انواع جراحی های زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن چیست؟

انواع روش های جراحی زیبایی واژن کدامند؟

مزایای جراحی زیبایی واژن کدامند؟

 

 

جراحی های زیبایی واژن این روز ها رشد و گسترش بسیاری یافته است و بسیاری از افراد توانسته اند با انجام این جراحی ها تا حد زیادی به بهبود ظاهر واژن و نیز بهبود عملکرد واژن در فعالیت های جنسی شان کمک کنند.

در واقع جراحی های زیبایی واژن انواعی دارند که هر کدام به منظور بهبود بخشی از دستگاه تناسلی زنان بکار گرفته می شود.

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن به مجموعه اقداماتی گفته می شود که در طی یک جراحی در ناحیه مذکور انجام می شود و نتایج درمانی قابل توجهی در پی دارد.

از سوی دیگر نیز مهم ترین هدف از انجام جراحی هایی زیبایی واژن این است که بتوانند ظاهر واژن را زیباتر کنند و مشکلات پیش آمده را برطرف کنند.

 

انواع جراحی های زیبایی واژن

انواع روش های جراحی زیبایی واژن

همانطور گفته شد روش های مختلفی برای جراحی های زیبایی واژن وجود دارد. مهم ترین جراحی هایی که این روز ها از سوی بسیاری از بهترین متخصصین زنان انجام می شود از این قرار است:

  • واژینوپلاستی
  • لابیاپلاستی
  • پرینورافی

عمل جراحی واژینوپلاستی

واژینوپلاستی از جمله جراحی های زیبایی است که مهم ترین هدفی که در ان دنبال می شود تنگ تر شدن واژن زنان است. از این رو روند جراحی به گونه ای پیش می رود که این هدف حاصل گردد.

روند انجام عمل واژینوپلاستی چنین است که با برش هایی که در نواحی دیواره های واژن ایجاد می شود بخش هایی را به هم نزدیک می کنند و در نهایت با نخ های بخیه می توانند محل برش ها را ببندند. در نهایت به  دلیل انجام این بخیه ها دیواره به هم نزدیک می شود و تنگی واژن را در پی دارد.

جراحی لابیاپلاستی

در لابیاپلاستی عمده تلاش جراحان بدین جهت است که بتوانند تمامی مشکلاتی که در نواحی لابیاها ایجاد شده اند را از بین ببرند.

در واقع لابیاهایی که افتادگی دارند و شل شدگی پیدا کرده اند و یا این که لابیاهایی که بسیار بزرگ هستند در طی این جراحی کاملا رفع ایراد می شوند و بهبود ظاهری در آن ها کاملا محسوس خواهد بود.

روند انجام لابیاپلاستی بدین شکل است که ابتدائا برش هایی در نواحی لابیاها ایجاد می شود و بر اساس تکنیک های مختلفی که در لابیاپلاستی وجود دارد فرم دهی انجام می شود.

در نهایت بعد از این که نواحی اضافی لابیاها برداشته شد با دو روش محل برش ها بخیه می شوند. یا این که از نخ های بخیه استفاده می کنند یا این که از انواع لیزر ها برای این منظور بکار می گیرند.

 

 

عمل جراحی پرینورافی

عمل پرینورافی جراحی است که در ناحیه پرینه انجام می شود. پرینه در واقع به ناحیه ای گفته می شود که در حدفاصل مقعد و واژن قرار دارد.

این جراحی معمولا برای زنانی انجام می شود که زایمان داشته اند و در طی یک جراحی که پرینورافی نام دارد می توانند با اقدامات و تکنیک های خاصی این نواحی را بهبود بخشند.

 

مزایای جراحی های زیبایی زنان

واقعیت این است که مزایای هر کدام از انواع جراحی هایی زیبایی واژن مخصوص همان جراحی است. برای مثال:

مزایای جراحی لابیاپلاستی این است که لابیاهای بزرگ کوچک تر می شوند و نیز انکه افتادگی و شلی لابیاها از بین می رود و ظاهر زیبایی برای آن پیدا می شود.

مزایای جراحی واژینوپلاستی تنگ تر شدن واژن و افزایش لذت جنسی در هنگام رابطه است. از سوی دیگر نیز افزایش اعتماد به نفس زنان را به همراه دارد.

بیشتر بخوانید
لابیا ماژور پلاستی

مزایای پرینورافی این است که ناحیه پرینه اگر دچار پارگی و سایر مشکلات شده باشد برطرف می شود. به همین جهت عملکرد جنسی زنان بهبود خواهد یافت.

 

انواع جراحی های زیبایی واژن

 

هزینه انواع جراحی های زیبایی زنان

 

سوال پرسیدن از هزینه ای که برای انواع جراحی هایی زیبایی زنان دریافت می شود پرسشی است که پاسخ گویی بدان بسیار دشوار است زیرا که این جراحی ها از این جهت که زیبایی محسوب می شوند تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد.

از این رو هزینه ها کاملا به طور آزاد محاسبه می شود. از سوی دیگر بسیاری از متخصصین بسته به میزان تخصصی که دارند و بسته به میزان مشکلاتی که در ناحیه تناسلی وجود دارد هزینه را تعیین می کنند. از این رو در تمامی زنان این هزینه متغیر می باشد.

 

جراحی های زیبایی واژن این روز ها رشد و گسترش بسیاری یافته است و بسیاری از افراد توانسته اند با انجام این جراحی ها تا حد زیادی به بهبود ظاهر واژن و نیز بهبود عملکرد واژن در فعالیت های جنسی شان کمک کنند. در واقع جراحی های زیبایی واژن انواعی دارند که هر کدام به منظور بهبود بخشی از دستگاه تناسلی زنان بکار گرفته می شود. برای دریافت اطلاعات ببیشتر ، مشاوره ، درمان و جراحی توسط دکترسیده فاطمه سیدی از روش های زیر اقدام نمایید.

شماره تماس مطب تهرانپارس ۷۷۸۸۳۶۱۷ ۰۲۱- ۰۹۱۰۱۳۶۳۴۶۴
اینستاگرم دکتر سیده فاطمه سیدی 

 

کلام آخر

بنابر تمامی مطالبی که ارائه شد مهم ترین اقدامی که باید انجام دهید این است که در ابتدای مسیر انجام جراحی های زیبایی زنان باید بهترین و معتبر ترین پزشک جراح زیبایی زنان را بیابید تا روند جراحی به دست با تجربه ترین آن ها انجام شود.

در واقع جراحی هایی زیبایی زنان از این جهت که در حساس ترین عضو بدن زنان انجام می شود حساسیت ویژه ای دارد. از این رو بهتر است که برای انجام آن محتاطانه عمل کنید و در انتخاب جراح زیبایی زنان خود نهایت دقت را داشته باشید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دکتر سیده فاطمه سیدی متخصص و جراح زنان و زایمان و ناباروری و زیبایی، دارای بورد تخصصی می باشند.

ایشان عضو انجمن علمی متخصصین زنان و مامایی ایران دارای مدرک مشاوره ژنتیک از سازمان بهزیستی کشور می باشند.

دکتر سیدی داراری مدارک رسمی سونوگرافی زنان و مامایی از دانشگاه تهران، درمان سو مصرف مواد مخدر از دانشگاه علوم پزشکی ایران، لاپاروسکوپی حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دارای سه مقاله ثبت شده در pubmed می باشند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 7 =

Call Now Buttonتماس با دکتر فاطمه سیدی