۰۹۱۰۱۳۶۳۴۶۴ | ۰۹۱۰۵۵۷۳۴۶۴
دکتر فاطمه سیدی » بیماری های زنان » بهترین متخصص زنان در تهرانپارس
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

بهترین متخصص زنان در تهرانپارس

بارها برای آن که بخواهید برای درمان بیماری تان پزشک متبحری را پیدا کنید، به اینترنت متوسل شده و در آن جستجو کرده اید تا بتوانید هر چه سریع تر بهترین پزشک همان حوزه را انتخاب کنید. این موارد ممکن است برای انتخاب بهترین متخصص زنان در تهرانپارس نیز رخ دهد تا خانم های عزیز که در شرق تهران زندگی می کنند با دسترسی بهتر و نزدیک به محل زندگی خود، نتیجه مطلوب را دریافت کنند. توصیه ما این است که به جای آن که به دنبال پزشکان کم هزینه و یا نیمه ماهر باشید ، به دنبال متخصص زنان خوبی باشید تا به نتیجه درمانی مطلوب خود رسیده و از پزشک خود رضایت کافی را داشته باشید.

زیرا بهترین متخصص زنان در تهرانپارس با تمامی آناتومی بدن زنان آشنایی کامل دارد و می تواند با توجه به شرایط فیزیکی فرد، درمان موثری را در نظر بگیرد.

در ادامه دکتر سیده فاطمه سیدی متخصص زنان در تهرانپارس در خصوص ویژگی های بهترین متخصص زنان به منظور انتخاب راحت تر سوالاتی را مطرح کرده و پاسخ خواهند داد.

بهترین متخصص زنان در تهرانپارس

  • متخصص زنان و زایمان چه اقداماتی را انجام می دهد؟
  • چه زمانی باید به متخصص زنان و زایمان مراجعه کرد؟
  • ویژگی های برجسته متخصص زنان و زایمان خوب چیست؟

در این مقاله با خدمات و وظایف درمانی متخصص زنان و زایمان بیشتر آشنا خواهید شد.

متخصص زنان و زایمان کیست؟

بعد از اتمام دوره 7 ساله پزشکی عمومی، یک دوره 4 ساله برای دریافت تخصص زنان و زایمان باید گذرانده شود. متخصص زنان و زایمان می تواند هر اقدام درمانی و زیبایی را انجام دهد. در صورت نیاز به اقدام و جراحی های زیبایی به پزشک مراجعه کرده و راهنمایی های لازم را از جراح زیبایی زنان دریافت نمایید.

متخصص زنان و زایمان می تواند مشکلاتی که در قاعدگی و پریود، ناباروری،  تخمدان پلی کیستیک،  فیبروم رحم، افتادگی رحم و افتادگی مثانه، سرطان رحم، زایمان طبیعی، زایمان سزارین، مراقبت های قبل و بعد از بارداری، عفونت های واژن، زگیل تناسلی و اچ پی وی را تشخیص داده و درمان نماید.

در ادامه در خصوص هر یک از بیماری های زنانه فوق توضیحاتی را در اختیارتان می گذاریم.

قاعدگی و پریود

بسیاری از دختران و خانم ها در زمان پریود دچار مشکلاتی می شوند که با مراجعه به متخصص زنان و زایمان و مشورت با ایشان می توانند بسیاری از عوارض و مشکلات را برطرف نمایند. همچنین افرادی که قاعدگی نامنظم داشته و یا همراه با درد است، نیاز به درمان بوده و باید به متخصص زنان در تهرانپارس مراجعه شود.

ناباروری

بسیاری از زوجین با تصور این که امکان باروری دارند، اقدام به بارداری می کنند ولی به نتیجه ای نمی رسند. باید به این نکته توجه نمایند که برای تشخیص علت ناباروری باید به متخصص زنان و زایمان مراجعه شود و درمان با توجه به نوع عارضه مشخص شده و شروع شود.

تخمدان پلی کیستیک

یکی از دلایل ناباروری تخمدان پلی کیستیک است که در این شرایط تخمدان ها دارای فولیکول ها و کیست های بسیار ریز و کوچک است. این نوع از کیست تخمدان اندازه های مختلفی دارد و حتی ممکن است در پریود نیز اختلال ایجاد نماید. اندازه این کیست ها از کم تر از یک سانتی متر تا بین 3 الی 4 سانتی متر شایع است و باید برای درمان آن به متخصص زنان و زایمان خوب مراجعه کرد تا درمان آغاز شود.

فیبروم رحم

یکی از بیماری هایی که سبب می شود تا زنان به متخصص مراجعه نمایند، فیبروم رحم است. فیبروم رحم، توده ای خوش خیم است که در زنان بسیار شایع بوده و با افزایش سن تعداد آن افزایش پیدا می کند.

بیشتر بخوانید
راه های پیشگیری از بارداری

50 الی 60 درصد از زنانی که نزدیک به سن یائسگی هستند، ممکن است دچار فیبروم رحم شوند. فیبروم تعداد و اندازه های مختلفی دارد که می تواند از چند میلیمتر تا چند سانتیمتر متغیر باشد. همچنین می تواند توده هایی را در لگن به خود اختصاص دهند.

در 95 درصد از موارد فیبروم های رحمی خوش خیم هستند اما با توجه به این که در چه سنی، به چه میزان و با چه علائمی رخ دهد، متفاوت است، نوع درمان نیز ممکن است تفاوت داشته باشد. به همین دلیل توصیه می شود تا به متخصص زنان و زایمان خوب مراجعه شود تا درمان مناسبی را تشخیص داده و انجام دهد.

افتادگی رحم و مثانه

بارداری و زایمان طبیعی مخصوصا در نوزادان سنگین وزن و یبوست مزمن جز مواردی است که سبب آسیب به عضله و رباط های رحم می شود و به مرور افتادگی رحم و افتادگی مثانه را در پی خواهد داشت. زیرا رحم طی این زمان از جای خود خارج شده و حالتی افتاده پیدا می کند. برای تشخیص این عارضه بهتر است به متخصص زنان و زایمان خوب و ماهر مراجعه کنید تا درمان مناسب را دریافت نمایید.

سرطان رحم

سرطان رحم

یکی از بیماری های زنان که با تشخیص به موقع ، درمان پذیر است، سرطان رحم می باشد. سرطان دهانه رحم که در انتهای مسیر به سرطان رحم تبدیل می شود با چکاپ های دوره ای که به متخصص زنان و زایمان می شود، قابل پیشگیری و درمان خواهد بود.

دکتر سیده فاطمه سیدی  متخصص زنان و زایمان در تهرانپارس در خصوص هر یک از موارد فوق و روش های  آن ها صحبت خواهند کرد. برای دریافت اطلاعات ببیشتر ، مشاوره ، درمان و جراحی توسط دکترسیده فاطمه سیدی از روش های زیر اقدام نمایید.

زایمان طبیعی یا زایمان سزارین

خانم هایی که باردار هستند، بعد از دریافت تست بارداری باید به طور مرتب زیر نظر متخصص زنان و زایمان خود بوده و تست ها، سونوگرافی ها و آزمایشات لازم و دوره ای را انجام دهند. انتخاب نوع زایمان به شرایط مادر و جنین بستگی دارد. در صورتی که مادر قادر به انجام زایمان طبیعی نباشد، متخصص زنان، زایمان سزارین را توصیه می کند تا انجام دهد.

بیماری های زگیل تناسلی و ویروس HPV

با توجه به نوع بیماری هایی مانند HPV لازم است تا متخصص زنان و زایمان، آزمایشات خاصی را تجویز کرده و معاینات معینی را انجام می دهد. ویروس HPV که سبب بروز زگیل تناسلی می شود، در صورت تشخیص و درمان به موقع ، به بیماری هایی مانند سرطان دهانه رحم تبدل نخواهد شد.

پس لازم است این نکته را بدانید که مراجعه مرتب به متخصص زنان و زایمان در تهرانپارس سبب می شود تا از بروز بسیاری از بیماری جدی زنانه پیشگیری شده و در مراحل اولیه تشخیص و درمان انجام شود.

ویژگی های بهترین متخصص زنان و زایمان در تهرانپارس

تمامی موارد فوق تنها قسمتی از اقدامات درمانی است که بهترین متخصص زنان و زایمان در شرق تهران می تواند انجام دهد. انتخاب چنین پزشک ماهر و با تجربه ای سبب می شود تا روند تشخیص و درمان بسیاری از بیماری ها سریع تر شده و که خود نیمی از مراحل درمان به شمار می رود. به همین دلیل برای انتخاب بهترین متخصص زنان توصیه می شود تا از تجربه دوستان و آشنایان استفاده کرده و یا با جستجو در خصوص فعالیت های پزشک، بهترین انتخاب را داشته باشید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دکتر سیده فاطمه سیدی متخصص و جراح زنان و زایمان و ناباروری و زیبایی، دارای بورد تخصصی می باشند.

ایشان عضو انجمن علمی متخصصین زنان و مامایی ایران دارای مدرک مشاوره ژنتیک از سازمان بهزیستی کشور می باشند.

بیشتر بخوانید
هر آنچه مادران باردار از زایمان سزارین نمی دانند!

دکتر سیدی داراری مدارک رسمی سونوگرافی زنان و مامایی از دانشگاه تهران، درمان سو مصرف مواد مخدر از دانشگاه علوم پزشکی ایران، لاپاروسکوپی حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دارای سه مقاله ثبت شده در pubmed می باشند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

Call Now Buttonتماس با دکتر فاطمه سیدی