۰۹۱۰۱۳۶۳۴۶۴ | ۰۹۱۰۵۵۷۳۴۶۴
دکتر فاطمه سیدی » جوانسازی واژن » هر چه از جوانسازی واژن با لیزر نمی دانید
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

هر چه از جوانسازی واژن با لیزر نمی دانید

طبق نظر سنجی و بررسی های انجام شده، 56 درصدد از زمان 40 الی 84 ساله خشکی واژن را بعد از رسیدن به سن یائسگی تجربه می کنند. همچنین زنان به دلیل انجام زایمان ،افزایش سن و تاثیر طبیعی آن تغییرات جنسی را تجربه می کنند. با داشتن این عوارض می تواند زنان را در تحت تاثیر قرار داده و باعث ابتلا به برخی از بیماری ها مانند کاهش حس جنسی، کاهش عملکرد جنسی و بی اختیاری ادرار شود.

جوانسازی واژن با لیزر

دکتر سیده فاطمه سیدی جراح زیبایی زنان در خصوص یکی از روش های درمانی و در عین حال زیبایی را توضیح خواهند داد که سبب می شود تا عوارضی که بیان شد تا حدود زیادی درمان شود.

جوانسازی واژن با لیزر

در حالی که بعد از سن یائسگی و تاثیراتی که زنان با آن مواجه خواهند شد و باعث نا امیدی افراد می شود، گزینه های درمانی در دسترس می باشد که می تواند باعث بهبود و تحریک جریان خون و تولید کلاژن به طور موثر می شود که بعد از جوانسازی واژن با لیزر به راحتی نتایج قابل مشاهده می باشد.

دلایل جوانسازی واژن با لیزر

از جمله عواملی که افراد نیاز به جوانسازی واژن با لیزر دارند این است که واژن دچار تغییر سن شده است. که عواملی مانند افزایش سن، کاهش تولید استروژن (منجر به نازک شدن دیواره های واژن)، افزایش التهاب در بافت واژن می شود و همه این علائم باعث ناراحتی زنان می شود.

همچنین شایع ترین علل این تغییرات رسیدن به سن یائسگی است. در زنانی که زایمان، شیردهی، شیمی درمانی و برخی از روش های درمانی پزشکی مانند هیسترکتومی را تجربه کرده اند، نیز خشکی واژن اتفاق می افتد.

نحوه عملکرد جوانسازی واژن با لیزر

جراح زیبایی زنان برای درمان بیماری های زنانه در کنار روش درمانی با استفاده از لیزر اقدام به جوانسازی واژن می نماید. استفاده از لیزر این امکان را می دهد که هر بیماری را مورد هدف قرار داد و درمان کرد. با استفاده از لیزر دیواره های واژن، لیزر باعث ایجاد تغییر در بافت واژن شده و جایگزینی بافت سالم و جدید اتفاق می افتد.

لیزرهمچنین سبب تولید کلاژن که ماده ای حیاتی است و برای ایجاد بافت قوی و سالم در واژن نیز بسیار کمک کننده است.

چه بیماری هایی را می تواند با لیزر درمان کرد؟

  • لیزر درمانی، حوزه گسترده ای از بیماری های زنان را پوشش می دهد و می تواند باعث کاهش بسیاری از علائم بیماری ها می شود.
  • کاهش نارضایتی جنسی از جمله درد در حین مقاربت
  • کاهش افزایش خشکی یا کاهش احساس
  • کاهش بی اختیاری ادرار به ویژه هنگام سرفه ، عطسه یا خندیدن

جوانسازی واژن با لیزر چیست؟

این یک روش سرپایی است که تحت بی حسی موضعی انجام می شود. هر درمان فقط سه تا پنج دقیقه طول می کشد. در طی این روش، اکثر بیماران در ناحیه درمان حداقل ناراحتی و فقط فشار جزئی را احساس می کنند. در حالی که برخی از خانم ها بلافاصله تسکین قابل توجهی را از علائم تجربه می کنند، برخی دیگر برای دریافت درمان کامل به یک یا چند جلسه لیزر درمانی اضافی در چند هفته دیگر نیاز دارند.

مراقبت های بعد از جوانسازی واژن با لیزر

بعد از انجام جراحی با لیزر، فعالیت های روزانه  را می توان از سر گرفته شود. بعد از جراحی زیبایی زنان با لیزر، داشتن گرفتگی های جزئی یا لکه بینی کاملا طبیعی است.

  • زنان بعد از گذشت 48 ساعت می توانند رابطه جنسی داشته باشند.
  • توصیه می شود تا به مدت روز از رفتن به استخر و یا داخل وان آب خودداری شود.
  • خشک کردن واژن با سشوار
  • تمیز نگه داشتن محل لیزر
  • پوشیدن لباس های آزاد
  • پوشیدن لباس زیر نخی و ضد حساسیت
بیشتر بخوانید
بهترین روش های زیبایی و جوانسازی واژن

جوانسازی واژن با لیزر

جوان سازی واژن با لیزر چه مواردی را درمان می کند؟

عوارضی که بعد از زایمان و افزایش سن رخ می دهد، می تواند عوارض جانبی زیادی را به همراه داشته باشد که ممکن است باعث ایجاد ناراحتی در زنان شود. در اکثر زنان نیز افراد در هنگام ابتلا به بی اختیاری ادرار دچار استرس می شوند که با این جراحی زیبایی زنان با لیزر قابل درمان است.

همچنین بسیاری از زنان بعد از زایمان، حس جنسی شان به دلیل فشار به دیواره واژن به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند که جوانسازی علاوه بر بهبود ظاهر واژن این عارضه را تا حدود زیادی درمان می کند.

در حقیقت تکنیک های جوانسازی واژن علاوه بر درمان بیماری های زنان، باعث افزایش اعتماد به نفس و بازگشت به زندگی سالم می شود.

زیرا کاهش احساسات جنسی برای بسیاری از زنان باعث کاهش آرامش فکری شده و مسائل مختلفی را ممکن است تجرب کنند. جوان سازی واژن به محکم تر شدن واژن کمک می کند. در نتیجه بر روابط جنسی به طور مستقیم تاثیر گذاشته و آن را بهبود می بخشد.

اگر به دنبال بهبود حس جنسی هستید، جوانسازی واژن می تواند بسیار تاثیر گذار و کمک کننده باشد.

در حالی که بعد از سن یائسگی و تاثیراتی که زنان با آن مواجه خواهند شد و باعث نا امیدی افراد می شود، گزینه های درمانی در دسترس می باشد که می تواند باعث بهبود و تحریک جریان خون و تولید کلاژن به طور موثر می شود که بعد از جوانسازی واژن با لیزر به راحتی نتایج قابل مشاهده می باشد.

سخن آخر

دکتر سیده فاطمه سیدی جراح زیبایی زنان در تهرانپارس، در خصوص هر یک از روش های جراحی زیبایی زنان برای بیماران توضیح می دهد. زیرا هر بیماری ممکن است با یکی از جراحی ها درمان شود. به همین دلیل در زمان مراجعه به جراح زیبایی زنان، بهتر است به توصیه های ایشان توجه کرده و عمل نمایید.

بهترین همکاری که می توان با جراح زیبایی زنان داشت این است که علائم و نشانه های بیماری ها را به درستی بیان کرده تا بهترین روش درمانی انتخاب شده و انجام شود.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دکتر سیده فاطمه سیدی متخصص و جراح زنان و زایمان و ناباروری و زیبایی، دارای بورد تخصصی می باشند.

ایشان عضو انجمن علمی متخصصین زنان و مامایی ایران دارای مدرک مشاوره ژنتیک از سازمان بهزیستی کشور می باشند.

دکتر سیدی داراری مدارک رسمی سونوگرافی زنان و مامایی از دانشگاه تهران، درمان سو مصرف مواد مخدر از دانشگاه علوم پزشکی ایران، لاپاروسکوپی حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دارای سه مقاله ثبت شده در pubmed می باشند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سیزده =

Call Now Buttonتماس با دکتر فاطمه سیدی