۰۹۱۰۱۳۶۳۴۶۴ | ۰۹۱۰۵۵۷۳۴۶۴
دکتر فاطمه سیدی » جراحی زیبایی زنان » آیا عمل لابیاپلاستی موجب افزایش میل جنسی می شود؟
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

آیا عمل لابیاپلاستی موجب افزایش میل جنسی می شود؟

در این مقاله می ‌خواهیم در رابطه با تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی توضیح دهیم. به طور کلی لابیاپلاستی یک عمل جراحی مخصوص بانوان می باشد. قبل از این که در رابطه با تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی توضیح دهیم. بهتر است که کمی در رابطه با این عمل توضیح دهیم تا شما بیش تر با آن آشنا شوید. در واقع این عمل زیبایی قسمت خارجی دستگاه تناسلی بانوان می باشد. برخی از افراد به طور ژنتیکی یا بر اثر انجام فعالیت های شدید و یا بر اثر عواملی چون زایمان و پیری دچار افتادگی لبه های بزرگ دهانه ی واژن خودمی شوند. به همین جهت از ظاهر آن راضی نیستند. این افراد بهتر است که به عمل لابیاپلاستی بپردازند. اما مسئله ای که این روز ها بسیار شایع شده است و خانم ها کمتر از آن صحبت می‌ کنند، تاثیر آن بر میل جنسی می باشد.

تاثیر لابیاپلاستی بر کیفیت رابطه جنسی

مزایای عمل لابیاپلاستی

 به طور کلی این عمل دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد که از جمله آن می ‌توان به افزایش اعتماد به نفس در بانوان، افزایش زیبایی ظاهر و افزایش کیفیت رابطه جنسی اشاره نمود. تاثیر لابیاپلاستی در روابط زناشویی بر هیچ کس پوشیده نیست. به همین جهت با بیان مزیت ‌های لابیاپلاستی شما نیز به انجام این عمل تشویق شده و می ‌توانید به اعتماد به نفس خود بیافزایید.

این مزیت ها به شرح زیر است:

  • افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس از مهم ترین مزیت های این عمل می باشد. در این عمل با از بین بردن پوست های اضافی و سفت شدن ظاهر واژن خانم ها احساس بهتری خواهند داشت.
  • دومین مزیت افزایش رضایت مندی جنسی می باشد. کاهش اندازه های لبه های دستگاه تناسلی خارجی باعث افزایش لذت جنسی شده و موجب افزایش رضایتمندی جنسی نیز خواهد شد.
  • کاهش ناراحتی در رابطه جنسی نیز از دیگر مزیت‌ های این عمل می باشد.
  • برخی از بانوان به خاطر داشتن عفونت های قارچی در حین رابطه جنسی دچار ناراحتی می باشند. با انجام دادن این عمل این عفونت ها نیز از بین رفته و موجب کاهش ناراحتی و درد در شما خواهد شد.

افزایش میل جنسی با انجام عمل لابیاپلاستی

معمولاً خانم ها به خاطر خصوصیات اخلاقی خاصی که دارند. در رابطه با میل جنسی خود صحبت نمی کنند. چرا که از بیان این امور خجالت می کشند. شما با خواندن این مقاله می توانید علاوه بر آشنا شدن با عمل لابیاپلاستی با تاثیر آن به روی میل جنسی نیز آشنا شوید. هدف اصلی این عمل افزایش زیبایی دستگاه تناسلی خارجی بانوان می باشد. به طور کلی این عمل می ‌تواند شامل افزایش اندازه، کاهش اندازه، افزایش بیرون زدگی و یا کاهش بیرون زدگی باشد. با توجه به خواسته فرد ممکن است این اعمال متفاوت باشند. معمولاً پس از انجام این عمل بانوان متحمل درد زیادی خواهند شد. اما شما اگر به یک جراح زیبایی زنان مراجعه کنید، می ‌توانید از این درد بکاهید. مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی می تواند راه حل مناسبی برای بهبود هرچه زودتر بانوان شود. اگرچه این عمل در گذشته چندان رایج نبود اما این روز ها بیش ترین آمار را در بین بانوان دارد.

افزایش اعتماد به نفس بانوان با جراحی لابیاپلاستی

بانوان با انجام این عمل می ‌توانند بر عزت نفس و اعتماد به نفس خود بیفزایند. با توجه به تحقیقاتی که انجام شد عمل لابیاپلاستی می ‌تواند به روی میل جنسی بانوان تاثیر داشته باشد. به طور کلی در رابطه با تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی نمی توان پاسخ قطعی داد. چرا که پاسخ به این سوال می تواند مثبت یا منفی باشد. بسته به فردی که این عمل را انجام می‌ دهد. میزان تاثیر آن می تواند متفاوت باشد.

بیشتر بخوانید
همه چیز درباره عمل پرینورافی (Perineorrhaphy)

آیا لابیاپلاستی موجب آسیب به ناحیه کلیتوریس می شود؟

 تحقیقاتی که انجام شده است بیان می کند که عمل لابیاپلاستی با کاهش سایز کلیتورال باعث می ‌شود که کلیتوریس بیشتر در معرض تماس باشد و بانوان بیشتر تحریک شوند. برخی از افراد عمل لابیاپلاستی را به همین منظور انجام خواهند داد.

اما متاسفانه اگر دکتر لابیاپلاستی که شما به آن مراجعه می‌کنید، نتواند این عمل را برای شما به خوبی انجام دهد و اندازه لابیاها را بیش از حد کاهش دهد، باعث می شود شما در حین رابطه جنسی، زایمان، دوچرخه ‌سواری و حتی اسب سواری دچار درد در ناحیه اندام تناسلی خارجی خود شوید. به همین منظور این عمل می‌ تواند باعث کاهش میل جنسی شما شود.

تاثیر عمل لابیاپلاستی بر کیفیت رابطه جنسی

علاوه بر آن ما می توانیم تاثیر لابیاپلاستی را بر میل جنسی اینگونه بیان کنیم که این عمل باعث افزایش زیبایی و به تبع افزایش اعتماد به نفس در بانوان خواهد شد. لذا ذهن آن ها در حین رابطه جنسی تمرکز بیشتری داشته و می توانند عملکرد بهتری داشته باشند. این عمل زیبایی نه تنها می‌ تواند به روی ظاهر افراد تاثیر بگذارد و باعث زیبایی آن ها شود. بلکه می تواند باعث شود که آن  ها از نظر روحی نیز احساس آرامش و زیبایی کنند. شما اگر قصد انجام عمل لابیاپلاستی را دارید حتماً بایستی که این عمل را تحت نظر پزشکان متخصص انجام دهید. پس از آن می ‌توانید با انجام مراقبت های بعد از عمل یک نتیجه موفق را دریافت کنید. بعد از این که عمل لابیاپلاستی را انجام دادید. بهتر است تا زمان بهبودی کامل از انجام رابطه جنسی پرهیز کنید. به طور میانگین حدود ۸ هفته طول می‌کشد تا شما به بهبودی کامل برسید. این در حالی است که برخی از افراد بعد از سه ماه بهبود یافته و خشکی واژن آن ها برطرف خواهد شد.

افزایش میل جنسی با عمل لابیاپلاستی

نتیجه گیری

متاسفانه بانوان دارای روحیه ای بسیار لطیف و در عین حال ضعیفی می باشند. هر گونه اختلال در زیبایی آن ها می ‌تواند به شدت اعتماد به نفس آن ها را سرکوب کند و سرکوب شدن اعتماد به نفسشان باعث شود که آن را در رفتارشان بروز دهند. به همین جهت بانوانی که از ظاهر دستگاه تناسلی خود رضایت ندارند. ممکن است حتی از رابطه جنسی پرهیز کنند. از آنجایی که رابطه جنسی تأثیر بسیار زیادی در رابطه زن و شوهر دارد.

اجتناب کردن از این عمل می تواند باعث سرد شدن آن ها و به تبع بروز مشکلات جدید شود. به جای پرهیز کردن از رابطه جنسی بهتر است. این افراد به راه حل های دیگری برای بازگشت اعتماد به نفس خود بپردازند. همانطور که می دانید لابیاپلاستی نیز یکی از مهم ‌ترین راه‌ های برگرداندن زیبایی بانوان و به طبع برگرداندن اعتماد به نفس آن ها است.

در صورتی وجود هر گونه سوالی در مورد عمل لابیاپلاستی می توانید به مقاله سوالات متداول جراحی لابیاپلاستی مراجعه نمایید و یا در انتهای مقاله در بخش دیدگاه ها سوالات خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت پاسخ بدهیم.

منابع:

https://www.drfoudaneel.com/blog/2015/08/11/how-a-labiaplasty-can-affect-your-sex-life/

https://www.sprsi.com/blog/plastic-surgery-improve-sex-life-truth-labiaplasty/

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دکتر سیده فاطمه سیدی متخصص و جراح زنان و زایمان و ناباروری و زیبایی، دارای بورد تخصصی می باشند.

ایشان عضو انجمن علمی متخصصین زنان و مامایی ایران دارای مدرک مشاوره ژنتیک از سازمان بهزیستی کشور می باشند.

دکتر سیدی داراری مدارک رسمی سونوگرافی زنان و مامایی از دانشگاه تهران، درمان سو مصرف مواد مخدر از دانشگاه علوم پزشکی ایران، لاپاروسکوپی حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دارای سه مقاله ثبت شده در pubmed می باشند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − پنج =

Call Now Buttonتماس با دکتر فاطمه سیدی