۰۹۱۰۱۳۶۳۴۶۴ | ۰۹۱۰۵۵۷۳۴۶۴
دکتر فاطمه سیدی » جراحی زیبایی زنان » بهترین جراح زیبایی زنان در تهرانپارس
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

بهترین جراح زیبایی زنان در تهرانپارس

جراحی زیبایی زنان در جهان و در بین زنان بسیار شایع است و همه ساله افراد زیادی کاندید جراحی زیبایی زنان می شوند و به بهترین جراح زیبایی زنان مراجعه می کنند تا نتیجه مطلوبی را دریافت نمایند.

به همین دلیل همیشه این سوال عنوان می شود که چگونه می توان بهترین جراح زیبایی زنان در تهرانپارس را یافت و نزد ایشان جراحی های زیبایی را انجام داد؟ چه نوع عمل جراحی برای واژن مناسب است ؟ برای درمان بیماری های زنان با جراحی باید نزد کدام جراح زیبایی زنان مراجعه کرد؟ آیا نتیجه جراحی مطلوب و دلخواه خواهد بود؟

این سوالات به طور معمول توسط افرادی که خواهان یکی از انواع جراحی های زیبایی زنان هستند، پرسیده می شود و بسیاری از زنان را راهی تهران می کند تا این جراحی را نزد بهترین جراح زیبایی زنان در تهرانپارس انجام دهند.

در ادامه دکتر سیده فاطمه سیدی جراح زیبایی زنان در تهرانپارس در این خصوص توضیح خواهند داد.

بهترین جراح زیبایی زنان در تهرانپارس

بهترین جراح زیبایی زنان در تهرانپارس کیست؟

به منظور پاسخ دقیق به سوالات فوق به بررسی برخی از عمل های زیبایی که توسط جراح زیبایی واژن انجام می شود، می پردازیم تا بتوانید با معیار های انتخاب جراح زیبایی زنان آشنا شوید.

انواع جراحی زیبایی زنان

در جهان بر روی ناحیه تناسلی زنان جراحی های زیبایی و درمانی متفاوتی انجام می شود که هر یک به منظور درمان و یا زیبا شدن بخشی از آن می باشد. به همین دلیل باید توسط متخصص زنان که دوره های تخصصی جراحی زیبایی واژن را گذرانده است انجام شود.

ناحیه تناسلی بسیار حساس بوده و دارای هزاران رشته عصبی می باشد، که باید این جراحی نزد بهترین جراح زیبایی زنان انجام شود تا از بروز عوارض جدی پیشگیری شود.

زیرا در صورت عدم موفقیت در جراحی، ممکن است باعث بروز عوارض جبران ناپذیری شود و یا نیاز به جراحی ثانویه داشته باشد.

مهمترین جراحی های واژن که امروزه توسط جراح زیبایی زنان در تهرانپارس انجام می شود، عبارتند از :

جراحی زیبایی واژن

از انواع روش های جراحی زیبایی واژن می توان این جراحی را نام برد. این جراحی از محبوبترین جراحی های زنان در جهان و ایران نیز محسوب شده و سبب زیبا تر شدن ناحیه تناسلی می شود. در این جراحی لابیامینورها  هدف جراحی بوده و کوتاه و اصلاح می شوند. جراح زیبایی زنان در تهرانپارس این نکته را می داند که این ناحیه دارای عصب های حساس جنسی است و بدون ایجاد تداخل در این اعصاب جراحی را انجام می دهد. همچنین جراحی زیبایی واژن باعث بهبود ظاهر واژن شده و افزایش اعتماد به نفس را به همراه دارد.

ولی این جراحی را نمی توان برای تنگ کردن انجام داد.

پرینورافی

این جراحی که بعد از زایمان طبیعی برای بسیاری از زنان توصیه و انجام می شود، نیز طرفدار های خود را دارد. جراحی پرینورافی در زنانی که به دلیل زایمان طبیعی متعدد و یا به دنیا آوردن نوزاد با وزن بالا دچار شلی عضلات واژن و کف لگن شده اند، باعث درمان بسیاری از بیماری های این حوزه می شود. به همین دلیل این جراحی را به منظور ترمیم پرینه ها بعد از زایمان بسیار توصیه می کنند . زیرا علاوه بر بهبود ظاهر واژن در کاهش ابتلا به بسیاری از بیماری های زنانه کمک می کند.

واژینوپلاستی

عمل واژینوپلاستی همانند پرینورافی جز جراحی های ترمیمی حوزه زنان محسوب می شود. این جراحی به منظور ترمیم، تنگ کردن و بهبود ظاهر واژن است. نکته قابل توجه این است که این جراحی را می توان همزمان با لابیاپلاستی انجام داد.

بیشتر بخوانید
لابیا ماژور پلاستی

روشن کردن واژن

روشن کردن واژن نیاز به  جراحی ندارد و جزو عمل های زیبایی محسوب نمی شود. اما بسیاری از زنان به جراح زیبایی زنان در تهرانپارس مراجعه می کنند تا این جراحی را انجام داده تا از تیرگی این ناحیه بکاهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص مقاله تایتنینگ واژن را مطالعه نمایید.

حال نوبت به بررسی ویژگی های جراح زیبایی زنان می باشد تا بهترین را انتخاب نمود.

بهترین جراح زیبایی زنان در تهرانپارس

برخی از ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در تهرانپارس

بعد از شناخت انواع روش های جراحی، شناخت جراح زنان خوب در تهرانپارس نیز از مهم ترین موارد برای جراحی زیبایی به شمار می رود که در ادامه برخی از این ویژگی ها را توضیح خواهیم داد.

مهارت جراح

بعد از آشنایی با روش های جراحی های زیبایی زنان به دنبال جراحی بود که نتیجه ای زیبا و واقع بینانه را برای بیمار به دست آورد. برای این کار می توان با بیماران قبلی صحبت کرد و میزان رضایت از جراحی را جویا شد و یا از جراح نمونه کار های قبلی را درخواست کرد که چه میزان تغییر کرده است.

تجربه دیگران از جراحی های زیبایی

از افراد دیگر و یا اطرافیان در خصوص عمل لابیاپلاستی و جراح زنانی که این عمل را انجام داده اند، سوال شود. همچنین میزان رضایت و یا عدم رضایت و علت آن را باید از جراح خوب برای عمل لابیاپلاستی پرسید.

نظر بیماران بعد از عمل

در زمان مراجعه به مطب از  بیمارانی که جراحی زیبایی زنان نزد جراح انجام داده اند، سوالات و میزان رضایت، تخصص و تبحر پزشک را می توان پرسید.

دکتر سیده فاطمه سیدی  جراح زیبایی زنان در تهرانپارس در خصوص هر یک از موارد فوق و روش های  آن ها صحبت خواهند کرد. برای دریافت اطلاعات ببیشتر ، مشاوره ، درمان و جراحی توسط دکترسیده فاطمه سیدی از روش های زیر اقدام نمایید.

شماره تماس مطب تهرانپارس ۷۷۸۸۳۶۱۷ ۰۲۱- ۰۹۱۰۱۳۶۳۴۶۴
اینستاگرم دکتر سیده فاطمه سیدی 

تکنولوژی های جدید

بهترین جراح زیبایی زنان در تهرانپارس از دستگاه های روز دنیا در کنار آخرین اطلاعات این حوزه بهره می برد تا بیمار از جراحی خود رضایت کافی داشته و به نتیجه مطلوب خود برسد. استفاده از لیزر در جراحی ها سبب می شود تا از بروز عوارضی مانند عفونت واژن محل جراحی تا حدود زیادی کاسته شود.

ضمانت نتیجه جراحی زیبایی

بهترین جراح زیبایی زنان به دلیل اطمینان از عملکرد خود، برای بیشتر بیماران خود نتیجه جراحی را تضمین می کند و در صورت بروز مشکل به رفع آن اقدام خواهد کرد. در خصوص هر گونه عوارض احتمالی با جراح زیبایی زنان قبل از عمل صحبت و مشورت نمایید.

سخن آخر

به منظور رسیدن به نتیجه مطلوب دقت در انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان در تهرانپارس، باید موارد فوق را در نظر داشت و طی جلسات مشاوره سوالاتی با مطرح کرد و از پزشک پاسخ های منطقی دریافت کرد تا با اطمینان خاطر اقدام به جراحی نمود.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

دکتر سیده فاطمه سیدی متخصص و جراح زنان و زایمان و ناباروری و زیبایی، دارای بورد تخصصی می باشند.

ایشان عضو انجمن علمی متخصصین زنان و مامایی ایران دارای مدرک مشاوره ژنتیک از سازمان بهزیستی کشور می باشند.

دکتر سیدی داراری مدارک رسمی سونوگرافی زنان و مامایی از دانشگاه تهران، درمان سو مصرف مواد مخدر از دانشگاه علوم پزشکی ایران، لاپاروسکوپی حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دارای سه مقاله ثبت شده در pubmed می باشند.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

2 دیدگاه ها
  1. خیلی اطلاعات خوب و کامل بودن،خانم دکتر کارشون عالیه

    پاسخ
    • ممنون از لطف شما

      پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

Call Now Buttonتماس با دکتر فاطمه سیدی